PO – PIA: 9:00 – 17:00
Garbiarska 2584, Lipt. Mikuláš

Ponúkame

 

 

 

Poradenstvo, predaj a servis výpočtovej techniky za rodinné ceny. Preto neváhajte a navštívte našu predajňu v Liptovskom Mikuláši na ul. Garbiarska 2584 na poschodí napravo od Billy.

Potrebujete PC/NTB , alebo chcete vymeniť starý PC/NTB za nový?

Ponuka PC/NTB je dnes veľmi široká. Rôzne značky, rôzne výkony, rôzne ceny. Množstvo ponúkaných modelov a informácii vás doslova zavalí a začnete si klásť otázky, čo je pre Vás lepšie, či dať prednosť novému alebo používanému (rapasovanému) zariadeniu, aké máte záruky a atď.

Kladieme dôraz na parametre a celkový výkon daného zariadenia tak, aby splnil požiadavky ktoré od neho očakávate. Pri výbere Vám vieme poradiť buď nové zariadenia alebo repasované, ktoré sa taktiež nesú vysokým výkonom na dané využitie. Určite ste postrehli, že ceny PC/NTB lacnejú ale tým klesá aj ich kvalita . V niektorých prípadoch žiaľ čoraz častejšie stretávame s tým, že aj drahšie modely v záruke sa často reklamujú. Preto je vždy dobré nájsť kompromis ceny a parametrov. Pri každom PC/NTB sú iné záruky. Výhodnou zárukou pre domácnosti a firmy je záruka On-site.

(v prípade poruchy príde po telefonickej diagnostike servisný technik opraviť Vaše zariadenia priamo k Vám domov alebo na určené miesto)

 

Potrebujete tlačiareň, alebo chcete vymeniť starú tlačiareň za novú, s ekonomickejšou prevádzkou?

Taktiež aj ponuka tlačiarní je dnes veľmi široká. Klasické jednoúčelové tlačiarne sú dnes na ústupe a uprednostňujú sa predovšetkým pri profesionálnom využití. V domácnostiach, ale aj vo väčšine firiem, dostávajú prednosť multifunkčné zariadenia, ktoré dokážu nielen tlačiť, ale aj skenujú, kopírujú a faxujú, automaticky otáčajú strany pomocou duplexu, vďaka sieťovému rozhraniu ich dokáže využívať viacero počítačov naraz, dovoľujú tlač z mobilných zariadení, môžu prijímať úlohy na tlačenie cez email, alebo umožňujú tlačiť cez displej tlačiarne z rôznych aplikácii.

Možno si začnete klásť otázky, či je pre vás lepšia atramentová, alebo laserová tlačiareň, či dať prednosť laseru, alebo LED technológii, aké budú náklady na tlač a mnohé iné. Aj tu kladieme dôraz na to, aby zákazník vedel čo kupuje, pretože ani výber tlačiarne nemusí byť vždy jednoduchý a ľahko si môžete kúpiť síce lacnú tlačiareň ale spotrebný materiál do nej bude stáť možno toľko, ako tlačiareň sama. Možno ste postrehli, že cena, za ktorú ste tlačiareň kúpili je iba menšou časťou celkových nákladov na jej prevádzku. Tou rozhodujúcou časťou sú náklady vynaložené na výmenu atramentových, alebo laserových náplní. Častokrát mnohonásobne prevyšujú cenu samotnej tlačiarne. Zvážte preto, či náplne vymeníte za originálne alebo kompatibilné.

Viac info u nás v predajni !

Preto neváhajte a príďte nás navštíviť do našej útulnej prevádzky s rodinným prístupom. Radi a ochotne Vám zo všetkým poradíme a pomôžeme.